NOVINKY

arr3Nová funkce - propojení s online vyhledávači Manažer online slovníků Od verze Magnus 9.1.0.0 můžete použít přímo z okna slovníku funkci...

KONTAKTY

VOCAB PUBLISHING
Vývoj a distribuce překladových slovníků pro PC
tel: +420 775585574
info@vocab.cz

O NÁS » HISTORIE
HISTORIE

VOCAB PUBLISHING (zkráceně z VOCABulary publishing) je společnost zabývající se vývojem a distribucí překladových slovníků pro Windows. Posledním a nejnovějším produktem jsou profesionální překladové slovníky Magnus 2011 (interní číslo verze 9).

Překladové slovníky vyvíjíme již od roku 1996, kdy jsme uvedli na trh první produkt pod názvem Business Correspondent. Jednalo se o malou aplikaci určenou k snazšímu psaní obchodní korespondence. Poté jsme přidali první větší slovník k podpoře obchodní korespondence a vznikl první Překladový slovník 98. Jeho obchodní úspěch byl v roce 1998 umocněn cenou JTP (Jednota tlumočníků a překladatelů) Slovník roku 1998.

Od roku 1997 jsme progresivně navyšovali rozsah slovníkových databází, a to nejen u angličtiny, ale také u němčiny a francouzštiny. Na přelomu milénia vznikla v pořadí již pátá verze Překladových slovníků 98, tentokrát ale už pod novým názvem Millennium - překladové slovníky. Každé dva roky jsme vydali novou verzi vyhledávacího programu a navyšovali slovníkové databáze. Bylo přidáno velké množství úzce specializovaných oborů a interface sledoval nově vzniklé standardy. Byla přidána ruština a španělština.

Slovníky Magnus jsou tedy přímým nástupcem dlouholeté řady Millennium. Kromě pozměněného názvu jsme přepracovali vzhled ve stylu Microsoft Office 2010 a zdokonalili vyhledávací funkce. Kde nestačí ani extrémně bohatá databáze odborných výrazů a slovních spojení, tam pomůže přímé propojení naší aplikace s online výkladovými slovníky a thesaury.

Věříme, že naše snažení povede k ještě větší spokojenosti našich zákazníků.