NOVINKY

arr3Nová funkce - propojení s online vyhledávači Manažer online slovníků Od verze Magnus 9.1.0.0 můžete použít přímo z okna slovníku funkci...

KONTAKTY

Multioborové překladové slovníky Magnus
Vývoj a distribuce překladových slovníků pro PC
tel: +420 775585574
info@vocab.cz

O NÁS » HISTORIE
HISTORIE

Překladové slovníky vyvíjíme již od roku 1996, kdy jsme uvedli na trh první produkt pod názvem Business Correspondent. Jednalo se o malou aplikaci určenou k snazšímu psaní obchodní korespondence. Poté jsme přidali první větší slovník k podpoře obchodní korespondence a vznikl první Překladový slovník 98. Jeho obchodní úspěch byl v roce 1998 umocněn cenou JTP (Jednota tlumočníků a překladatelů) Slovník roku 1998.

Od roku 1997 jsme progresivně navyšovali rozsah slovníkových databází, a to nejen u angličtiny, ale také u němčiny a francouzštiny. Na přelomu milénia vznikla v pořadí již pátá verze Překladových slovníků 98, tentokrát ale už pod novým názvem Millennium - překladové slovníky. Každé dva roky jsme vydali novou verzi vyhledávacího programu a navyšovali slovníkové databáze. Bylo přidáno velké množství úzce specializovaných oborů a interface sledoval nově vzniklé standardy. Byla přidána ruština a španělština.

Slovníky Magnus jsou tedy přímým nástupcem dlouholeté řady Millennium. Kromě pozměněného názvu jsme přepracovali vzhled ve stylu Microsoft Office 2010 a zdokonalili vyhledávací funkce. Kde nestačí ani extrémně bohatá databáze odborných výrazů a slovních spojení, tam pomůže přímé propojení naší aplikace s online výkladovými slovníky a thesaury.

Věříme, že naše snažení povede k ještě větší spokojenosti našich zákazníků.